قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش


قالیشویی امیران در منطقه تجریش

منطقه تجریش تهران با بازار معروفش در تمام ایران شهره است. این کلان شهر که در شهر تهران وجود دارد همواره یکی از محله های قدیمی نیز به شمار می رود. مرکز تجریش شمیرانات است که از نظر تقسیمات شهرداری جز منطقه یک به شمار می آید. میدان تجریش نقطه پایانی خیابان ولیعصر تهران است. بازار تجریش که همانطور که می دانید بخاطر اجناس خاص و دیدنیش بسیار معروف است و همچنین امامزاده صالح از نقاط دیدنی این منطقه به شمار می آید. یکی از بهترین و معتبرترین شعبه های قالیشویی امیران در این منطقع واقع است.

جهت بهره مندی از خدمات قالیشویی امیران کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.

۲۶۲۰۵۷۳۰

قالیشویی در منطقه تجریش – قالیشویی امیران

تجریش همانطور که گفته شد و شما نیز به طور قطع می شناسید، دارای بهترین و معتبرترین مغازه هاست پس طبیعیست که بهترین قالیشویی منطقه را نیز در خود جای داده باشد. یکی از مجهزترین قالی شویی های که در منطقه تجریش وجود دارد قالیشویی امیران است. قالیشویی امیران با بهره بری از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها توانسته است که بهترین خدمات خود را به ساکنین این منطقه ارائه دهد. این قالیشویی با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را به صورت جمع شده تحویل میگیرند و در قالیشویی شسته و پس از رفو و انجام کارهای مرتبط در مکان مربوط به شما تحویل می دهند.

خدمات قالیشویی امیران در شستن فرش

شستن فرش: یکی از ویژگی های مثبت قالیشویی امیران استفاده از مواد صددرصد گیاهی است که باعث می شود تا قالی های شما به بهترین شکل ممکن و بدون هیچگونه آسیبی تمیز شوند، این امر به ویژه برای قالی هایی که الیافی طبیعی و ابریشم هستند بسیار مهم است. شستشوی فرش های شما توسط مدرن ترین و جدیدترین دستگاه های قالیشویی صورت گرفته تا علاوه بر تمیز شدن فرش شما همانند روز اول، کوچکترین آسیبی به فرش شما وارد نشود. قالیشویی امیران انواع فرش های دستبافت، فرش ماشینی، ابریشم، گل ابریشم و … را به راحتی و با بهترین مواد شست و شو می دهد.

قالیشویی مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری