قالیشویی در جردن

قالیشویی در جردن


 nقالیشویی امیران واقع در منطقه جردن

قالیشویی در جردن – بلوار نلسون ماندلا یکی از خیابان‌های شناخته شده شمال شهر تهران است. این خیابان در میان مردم بیشتر با نام خیابان جُردن شناخته می‌شود. خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه، پایان می‌یابد. یکی از بزرگترین شعب قالیشویی امیران واقع در این منطقه است.

شماره تماس ویژه ساکنین محدوده جردن (کافیست شماره را لمس کنید)

۲۶۲۰۵۷۳۰

قالیشویی در منطقه جردن – قالیشویی امیران

قالیشویی امیران همانطور که گفته شد دارای شعب متعددیست که یکی از این شعب واقع در منطقه جردن است. قالیشویی امیران با بهره بری از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها توانسته است که بهترین خدمات خود را به ساکنین این منطقه ارائه دهد. امیران با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را به صورت لوله شده در زمانی معین تحویل میگیرد و در زمانی که مقرر شده است به شما تحویل می دهد. قالیشویی امیران برترین قالیشویی در جردن

خدمات قالیشویی امیران

قالیشویی در جردن – قالیشویی امیران خدمات بیشماری را به مشترین خود ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• شستن فرش: یکی از ویژگی های مثبت قالیشویی امیران استفاده از مواد صددرصد گیاهی است که باعث می شود تا قالی های شما به بهترین شکل ممکن و بدون هیچگونه آسیبی تمیز شوند. در بین قالیشویی هایی که در این عرصه حرفی برای گفتن دارند کمتر کسی به فکر استفاده از مواد صددرصد طبیعیست چرا که از لحاظ هزینه، قیمت بیشتری دارند و هم اینکه برای استفاده از آن ها نیازمند دستگاه ها و تکنسین های خاصی هست که تنها قالیشویی های بزرگ به آن ها دسترسی دارند.


• رفوی دستی فرش که در نهایت باعث می شود تا فرش ها مانند روز اول نو باشند.
• رفوی مبل و شست و شوی آن.

قالیشویی مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری