قالیشویی در پونک

قالیشویی در پونک


قالیشویی امیران در منطقه پونک

یکی از شعبات قالیشویی امیران واقع در پونک است. پونَک، نام یکی از محله‌های شهر تهران است که در دو بخش تهران قرار گرفته است، بخش کوچک آن در شمال غربی آن و بخش بزرگ آن در منطقه ۵ و بخشی دیگر در منطقه ۲ قرار گرفته‌است. از خیابان‌های اصلی پونک می‌توان به میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری (گلستان)، سردار جنگل، همیلا، بلوار عدل، خیابان زیتون، المهدی، چمران و بلوار کمالی اشاره کرد. قالیشویی امیران در این بخش تمامی نیاز های این مناطق را برطرف می کند.

شماره تماس قالیشویی امیران، مختص ساکنین محدوده پونک

(جهت تماس کافیست شماره را لمس کنید)

۴۴۴۵۰۱۲۷

 

قالیشویی در منطقه پونک – قالیشویی امیران

قالیشویی امیران یکی از مجهزترین قالی شویی های که در منطقه پونک وجود دارد. قالیشویی امیران با بهره بری از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها توانسته است که بهترین خدمات خود را به ساکنین این منطقه ارائه دهد. علاوه بر تمامی نکاتی که گفته شد این قالیشویی با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را لول شده در زمان مقرر میبرد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد.

خدمات قالیشویی امیران


قالیشویی امیران یکی از معدود قالیشویی هاییست که خدمات بسیاری را به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات شامل:
• شست و شوی فرش: یکی از ویژگی های مثبت قالیشویی امیران استفاده از مواد صددرصد گیاهی است که باعث می شود تا قالی های شما به بهترین شکل ممکن و بدون هیچگونه آسیبی تمیز شوند. شاید شما هم جز آن دسته کسانی باشید که از قالی های قدیمی استفاده می کنید. این قالی ها معمولا از موادی نظیر ابریشم بافته می شوند و به هر صورت رعایت احتیاط شرط عقل است و شما نمی توانید تنها با استفاده از مواد معمولی آن ها را بشویید چرا که ممکن است باعث آسیب رسیدن به الیاف فرش شوند.
• رفوی فرش ها و شست و شوی مبلمان

قالیشویی مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری